CLASIFICACIÓ 12º OPEN INFANTIL

Categoria:

Descripció

   Dorsal Formiguetes-        LA FONT DEL BOSC                                                                                       

  27- Max Palleja Crespo          1                                         

  Prebenjamins-    

-104-Aram Aguilar Godoy      1     

  Prebenjami Nenes.                                                                                                      

22-Olivia Guardia Roqueta       1 

29-Maria Godoy Mallofrè         2

Benjamins.    

 196-Pol Gutierrez Manche       1

198-Liam Alfonso Gonzalez      2

191-Miguel Angel Sabariego Rodriguez 3

26-Alex Palleja Crespo                              4

194- Jauime Guardia Roqueta                  5

Benjamins Nenes:     

  -66- Noemi Faro Vallverdu   1 

Principiants nens

31-Eduard Abian Diez                1

-45- Pol Morales Ruiz                2

48- Dilan Portillo Rosell           3

33-Marçal De La Fuente Cases  4

46- Eric Tena Lagar                     5

32-Guillem Bertolin Grau          6

34-Guillem Godoy Mallofrè      7

Principiants Nenes. 

-100- Iris Jimenez Egea     1

196-Julia Casanovas Rius 2

Alevins.

7-David Belmonte Padilla  1 

17-Gil Martinez Chirveches 2

13- Aleix Puig Torne             3 

121-Marc Camps Clapera    4

16-Marc Faro Vallverdu       5

 1- Oriol Lluch Celma           6

24-Jan Alvarez Liebana      7

122-Marti Mira Castillo       8

2-Aicard Lluch Rafols          9

15-Pau Padilla Costa            10

-18-Izan Montabes Fernàndez 11

-3-Daniel Pina Roqueta             12

  Alevins Nenes      

 -27- Valeria Piñol Tereschuk    1  

 -29- Ona Jimenez Egea             2 

Infantil   

101-Jordi Camps Clapera            1

150-Joan Güell Moya                2

149-Alex Portillo Rosell           3

102-Jon Galofre Perèz              4

100-Nil Camacho Vicente         5

30- Marc Ros Villar                     6

140- Diego Romero Romera      7

141- Ibrahim Pacheco Solè         8

29-Aleix Baz Gomis                    9

    Infantils Nenes   

48- Foix Miquel Roig                  1 

-27- Elsa rafecas  Janè                 2

 Cadets

169-Jordi Canals Saez                  1      100p

168- Jordi Miquel Roig-              2    90p

 171- Jordi Amat Marimon          3     83p                                                                                                                       Cadets Nenes.                                                                                                                                          

 74- Ariadna Blanco Solè   1           1        1    300p                                                             

   Junior                                                                                        

    -94- Roger Tena Lagar  1             1          1    300p                                                                                            

     Master 30.

  111- Raul Valera Serramia   1            1     1    300p                                                                                 

 113-Daniel Seco Rodriguez                     2      90p     

112- Carlos Montabes Comas                   3     83p

   Master 40.                                                                                   

79-Eduard  Abian Moñux                          1      100p

68- Francisco Guardia  Segarra         8     2       126p   

83-Jordi Martinez Molist                             3      83p

67-Josep Vies Pejo                            5         4       135p

82- Jeremi Alfonso Rodriguez                   5       63p

69-Damian Portillo Cabanillas          6         6      108p     

81-Sergio Bertolin Gil                                     7        45p

 77- Miguel Angel Sabariego                7          8        81p

 Femines :                                                                                            

28- Raquel Egea Cortes         1        1      200p                                                                                                       

29Roser Fuentes Castellvi             2         90p     

 Master 50.                                                                                                                                                                          29Pere  Joan Roig Goma    1   1   1      300p 

151Victor Sancho Garriga            2         90p

 Master 60                     

29- Ricard Sans Forcada       1      1    200p                                                                                                               30-Antonio Gil Nartinez              2      90p

Elit                                                                                                                                                                                         3- Lluis Pon Casals       1       1      2    290p                                                                                                                                                                                                                                                                                            

25-Francesc Suriol Escalante     1    100p  

   Clasificació      General                                                      –                       

29- Pere Joan Roig Goma                1

79-Eduard Abian Moñux                 2

25-Francesc Suriol Escalante         3

111- Raul Valera Serramia               4   

113-Daniel Seco Rodriguez             5

 3- Lluis Pons Casals                        6

68-Francisco Guardia Segarra      7

83-Jordi Martinez Molist              8

169- Jordi Canals Saez                    9  

94-Roger Tena Lagar                       10

151-Victor Sancho Garriga              11

67- Josepo Vies Pejo                         12  

82-Jeremi Alfonso Rodriguez        13

168-Jordi Miquel Roig                      14

171-Jordi Amat Marimon                  15 

69-Damian Portillo Cabanillas        16

29- Ricard Sans Forcada                    17

28-Raquel Egea Cortes                       18

74-Ariadna Blanco Solè                      19

30-Antonio Gil Martinez                    20

 

                                                                               

                                                            

                                                                                         

                                                                                             

                                                                               

 

                                                                                             

                                                                                                                                                                                         

 

                                                                                                   

                                                                                             

 

 

                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                  

                                                        –                                                                                                                                          

–                                                                           

                                                    

                                                                                   

  

                                        

                                                                                                                         

                                                                                                               

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Brand

Curses

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes.

Sigueu els primers a ressenyar “CLASIFICACIÓ 12º OPEN INFANTIL”

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *